TUTO pre www.ecoholding.sk

TUTO ekologické sáčky sú ekologickou alternatívou mikroténových sáčkov. Sú ušité z netoxického materiálu  a sú veľmi pevné, určené na opakované použitie.

1. Čomu sa venujete? Aké produkty ponúkate?

Momentálne ponúkame len jeden produkt a to slovenské ekologické sáčky na opakované použitie, na nákup ovocia, zeleniny a pečiva, čím nahrádzame mikrotéňáky. Naše sáčky majú príbeh, keďže ich šijú krajčírky na východnom Slovensku. Vyrobené sú z certifikovaného polyesteru, ktorý je ľahký, no zároveň pevný a má veľmi jednoduchú údržbu.

2. Aký je váš názor na súčasnú situáciu na spotrebiteľskom trhu? Majú ľudia o takéto produkty záujem?

Naše výrobky predávame ešte len necelé 2 mesiace, ale mali sme možnosť si už vyskúšať aj osobný predaj na trhoch, kde človek najlepšie dostáva spätnú väzbu. Môžeme povedať, že o naše sáčky bol zatiaľ veľký záujem. Ľudia čoraz viac rozmýšľajú nad odpadom, ktorý produkujú, resp. neprodukujú. Niektorých samozrejme zaujal aj sociálny rozmer našich sáčkov.

3. Aké boli Vaše začiatky?

Na sáčkoch sme spoločne pracovali viac než rok. Obe sme na materskej dovolenke a ešte každá z iného mesta, na prácu sme mali vyčlenený len istý čas, takže väčšina našej komunikácie prebiehala po 21.hodine telefonovaním cez internet. Na začiatku nám to šlo pomaly, ale postupne sme si našli systém.

4. Kde a ako ponúkate momentálne vaše produkty na predaj?

TUTO sáčky je možné kúpiť cez náš facebook, postupne pridávame aj kamenné predajne, ktoré sa budú predávať a najnovšie aj osobne na trhoch.

5. Máte svojich stabilných odberateľov? Uvítali by ste ich viac? Ak áno, prečo ich podľa vás aktuálne nemáte?

Po spustení eshopu sme sa na začiatku chceli zamerať len na objednávky jednotlivcov, teraz nás ale postupne oslovujú kamenné obchody a my rady rozbiehame s nimi spoluprácu. Viac času sústreďujeme na vyhľadávanie predajní, prípadne na oslovovanie firiem, ktoré by sáčky mohli ponúkať ako darčekový predmet.

6. Doručenie vašich produktov pre zákazníka: osobný odber alebo viete doručiť vy a v ktorých lokalitách Slovenska?

Štandardne posielame balíčky poštou, osobný odber je možný v Prešove a Bratislave, stačí nás len
kontaktovať.

7. Kde a ako si môžu zákazníci objednať Vaše produkty?

Web: www.tutoeko.eu
Facebook: www.facebook.com/tutoekosacky

8. Aké sú vaše plány do budúcna?

Z TUTO by sme chceli postupne vybudovať značku, ktorú ľudia poznajú a radi sa k nej vracajú. Plánujeme
rozšíriť sortiment o ďalšie ekologické produkty a produkty do domácnosti na opakované použitie.