Ponuka ekologických výrobkov pre firmy

 

TUTO eko sáčky sú krásne a flexibilné vo svojom dizajne. Vieme ich prispôsobiť vašim komunikačným potrebám:

– našijeme vaše loga na vrecúška
– výberieme farbu stužky
– upravíme grafiku kartónového balenia podľa vášho želania
– dodáme materiálu sieťky vo farbe podľa vášho želania.

Vaši partneri tak od vás dostanú Vaše TUTO ekologické sáčky: trendový a užitočný propagačný predmet s príbehom, ktorý ich bude sprevádzať pri každodenných nákupoch.

Týmto pripomeniete váš zelený postoj, a zároveň podporíte lokálnu výrobu na východnom Slovensku, kde vďaka vám dostanú prácu krajčírky dôchodkyne.

Každé balenie eko sáčkov dostanete osobne podpísaný od krajčírky, ktorá ho vyrobila.

Ak vaša firma zamestnáva 20 a viac ľudí, možno vám padne vhod aj možnosť náhradného plnenia v zmysle Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti, na základe ktorého vyplýva, že organizácia s počtom zamestnancov 20 a viac má povinnosť zamestnávať zamestnancov so zdravotným postihnutím.

Veolia Energia Slovensko, a.s. 

Veolia

www.veoliaenergia.sk

Filozofiou spoločnosti Veolia v oblasti odpadového hospodárstva je minimalizácia množstva odpadov počas svojej produkcie a zabezpečenie zneškodnenia odpadov v zmysle platnej legislatívy. Ako každá firma aj my využívame reklamné predmety ako darčeky pre našich klientov a širokú verejnosť. V boji za minimalizáciu odpadového plastu sa snažíme vyberať praktické a ekologické reklamné predmety. Aj preto sme sa rozhodli pre TUTO ekosáčky, ktoré sú ekologickým riešením do domácnosti a naviac ich šijú šikovné pani krajčírky na dôchodku. Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať zakladateľkám  zato, že prišli s týmto super eko nápadom a za milú a ústretovú komunikáciu pri objednávaní TUTO ekosáčkov. Ďakujeme a držíme palce!    

Katarína Fúrová

referent pre komunikáciu a marketing
Veolia Energia Slovensko, a.s. 

Acceromittal Gonvari

www.arcelormittalgonvarri.sk

 Veľká spokojnosť, sáčky vyzerajú super. Sme radi, že sme mohli byť zákazníkmi firmy, ktorá ponúka predmety s takou pridanovou hodnotou. 
Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Lenka Obuchová

Assistant, Office Manager
ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia s.r.o.

Intercultura Slovakia, o. z.

Našim hostiteľským rodinám vždy po skončení ich hosťovania darujem malý balíček s darčekmi, ako poďakovanie za ich otvorenie domova študentovi zo zahraničia. Pre TUTO sáčky sme sa rozhodli lebo sú ekologické, ľahké a vyrobené na Slovensku. Pani Mirka pri komunikácii, dohadovaní dizajnu bola veľmi nápomocná, dodanie sáčkov bolo bezproblémové. Možno vďaka zahraničným študentom sa tieto sáčky dostanú aj do rôznych kútov sveta. 

Natália Čuková 

Riaditeľka organizácie/National Director