Eko Veko- krásna ekologická novinka

Eko Veko- prikrývka riadov

A je to tu! Preč s potravinovými fóliami a alobalmi! Ak ste si s TUTO zvykli na redukciu sáčkov a igelitov vo svojej domácnosti, máme tu pre vás horúcu novinku. Ekologické sáčky sú úžasná vec, ale vedeli ste, že existuje aj Eko veko?  Postráži vám v mise cesto, kým vykysne, alebo ochráni jahody pred otravným hmyzom, zakryje čerstvo upečený koláč. 

Eko veko je vyrobené zo 100% rozložiteľnej bavlny. Je dostupné v dvoch veľkostiach, po obvode obšité pevnou gumičkou, takže určite nájdete také, ktoré na vašu misu padne ako uliate. Navyše je zdobené krásnymi vzormi, ktoré vašej kuchyni dodajú nádych pohodlia a domova, ale ozdobia aj nedeľné stolovanie či piknikový kôš. 

Môžete ho použiť na čokoľvek – na zakrytie zvyškov potravín v chladničke, na prikrytie čerstvého ovocia, ktoré čaká na to, kým z neho upečiete koláč, alebo ho zavaríte, alebo na prikrytie cerstvo upečeného cheescake. 

Je ľahko spratné a veľmi praktické; keď sa zašpiní, nemusíte sa báť hodiť ho do práčky. A keďže je vyrobené z bavlny, nemusíte sa báť, že by škodilo vášmu zdraviu alebo zdraviu vašej rodiny, po rokoch dobrej služby ho môžete vrátiť matke Zemi cestou kompostéru. Najmä v lete vám pomôže udržať potraviny v bezpečí od dotieravých múch a zároveň poslúži aj ako krásna ozdoba stola ? .